Artykuły

Wybory Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole

Szczegóły
IMG 20190926 105306 1W czwartek 26 września w szkolnej auli odbyły się uroczyste wybory nowych członków samorządu uczniowskiego. W tym celu powołana została komisja wyborcza, która czuwała nad sprawnym przebiegiem wyborów oraz zajęła się liczeniem głosów. W skład komisji weszli uczniowie i uczennice z klasy 7b: Marysia Skorupka, Zofia Swoboda, Bartosz Kramarski i Dawid Józefiak. 
Pozostała część klasy wspierała młodszych kolegów i koleżanki podczas trwania wyborów. Wszyscy głosujący z należytą powagą podeszli do tej aktywności. Głosować mogli wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. 
Nowy Zarząd SU w naszej szkole reprezentują następujące osoby: 
Joanna Paraluk z klasy VIII - przewodnicząca SU
Olga Myszka z klasy VIII b - Z-ca Przewodniczącej 
Miłosz Puzoń z klasy VIII - Skarbnik
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Dnia Wyborów. 
 
   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach