XV Wiosenne Spotkanie z folklorem - zaproszenie
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 31 maj 2019 16:46
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 555
Festyn Rodzinny 2019
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 31 maj 2019 16:44
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 537
ZWROT DARMOWYCH PODRĘCZNIKÓW
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 29 maj 2019 12:56
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 539
W dniach 10-11 czerwca wychowawcy wszystkich klas będą zbierać darmowe podręczniki oraz sprawdzać ich stan. Prosimy upewnić się, że dziecko przyniesie do szkoły wszystkie książki, a także, zgodnie z deklaracją, jaką podpisywali Państwo na początku roku szkolnego, że wyglądają one estetycznie, są niezniszczone i nadają się do dalszego użytku.
Wykaz szkół dla absolwentów SP i Gimnazjum
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 29 maj 2019 12:54
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 564
Poniżej do pobrania wykaz szkół dla absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum
Pismo z Kuratorium Oświaty - TUTAJ (.pdf)
Wykaz szkół - TUTAJ (.xls)
„Malujemy z natury”
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 28 maj 2019 13:08
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 637
16 maja, w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach, odbył się XI Regionalny Konkurs Plastyczny.
Jego zwycięzców poznaliśmy podczas Dni Gminy Pawłowice. I miejsce zdobyła Marta Holewik z kl. VIa pokonując blisko setkę miłośników malarstwa z całego regionu.
Wycieczka klas 3 gimnazjum.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 28 maj 2019 13:04
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 594
W dniach 16-17 maja klasy 3 gimnazjum wzięły udział w wycieczce do Gniezna, Biskupina i Poznania.
W trakcie wyjazdu uczniowie zwiedzili katedrę w Gnieźnie z unikatowymi romańskimi drzwiami, osadę z epoki brązu w Biskupinie oraz najstarsze zabytki Poznania, m.in. najstarszą w Polsce katedrę, która jest miejscem pochówku pierwszych Piastów.
Wycieczka klas VI w Góry Świętokrzyskie 2019
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2019 10:33
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 607
20-22 maja klasy szóste wybrały się w Góry Świętokrzyskie, aby podziwiać piękno tego regionu. Niestety pogoda trochę nie dopisała, ale i tak wszystkim się podobało.








