Uroczyste podsumowanie konkursów i wręczenie nagród projektu Matematyka inaczej - mPotęga
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 19 grudzień 2018 07:33
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 875
11 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom ze szkół z terenu Gminy Pawłowice, którzy wzięli udział w konkursach: Moja ulubiona liczba oraz Rodzinny, Matematyczny, spacer fotograficzny. Laureaci konkursów przybyli wraz z rodzicami na popołudniowe spotkanie.
Rekrutacja, List Pani Minister Edukacji
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 18 grudzień 2018 11:19
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 818
Komunikat MEN - rekrutacja na rok szkolny 2019 - 2020 ---> DO POBRANIA
Prezentacja rekrutacja ---> DO POBRANIA
Turniej Piłki Ręcznej w Pawłowicach 2018
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:26
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 840
29 listopada na hali w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach odbyły się Gminne Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt. Brały w nich udział 3 zespoły.
Nasi Siatkarze pierwsi w gminie! 2018
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:18
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 1016
Nasza szkolna reprezentacja brała udział w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej – Igrzyska Młodzieży. Chłopcy mieli do rozegrania dwa mecze. Najpierw spotkali się z drużyną SP 2 z Pawłowic. Ten mecz wygraliśmy 2:0 w setach. Później nasza drużyna grała w finale z SP 1 Pawłowice, gdzie również wygrała 2:0. Gratulujemy!
Siatkarski Turniej Dwójek w Naszej Szkole 2018
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:08
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 709
W ubiegłą niedzielę 9 grudnia odbył się w naszej szkole Siatkarski Turniej Dwójek. Do zawodów zgłosiło się dziewięć drużyn. Rywalizowano w dwóch grupach. Zwycięzcy grup grali w finale systemem pucharowym. Po zaciętych bojach grupę „A” zwyciężyła drużyna „Lazania” a drugie miejsce zajęły „Kwiatuszki”.
Akcja Andrzejkowa w naszej szkole 2018
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 07:33
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 693
W tym roku szkolnym zabawa andrzejkowa w naszej szkole odbyła się w czwartek 29 listopada i składała się z trzech części.
Do południa na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej w swoich klasach bawiły się klasy 1-3. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbali chłopcy z Samorządu Uczniowskiego z klasy 3a.
Akcja Mikołajkowa w szkole
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 grudzień 2018 07:27
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 752
6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki. Samorząd Uczniowski już starym zwyczajem zorganizował foto-budkę, gdzie każdy uczeń i uczennica mieli możliwość zrobienia świątecznych zdjęć. Fotografem była Natalia W. z klasy VIII.






