Dzień Ziemi w naszej szkole
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 08 maj 2024 17:47
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 323
26 kwietnia 2024 roku nasza szkoła obchodziła Dzień Ziemi poprzez serię inspirujących działań ekologicznych. Całe wydarzenie miało na celu podkreślenie naszej troski o środowisko naturalne oraz promowanie proekologicznych zachowań wśród uczniów.
Rozpoczęliśmy od przedstawienia, które skupiło się na różnych aspektach ekologii w naszej szkole. Omówiliśmy nasze wysiłki w zakresie segregacji odpadów, promowania zrównoważonego żywienia poprzez niemarnowanie jedzenia oraz inne inicjatywy mające na celu redukcję naszego wpływu na środowisko.
Biblioteka w świecie Minecraft
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 07 maj 2024 12:08
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 301
Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 07 maj 2024 12:03
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 212
Konkursy z języka angielskiego
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 06 maj 2024 14:42
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 255
Zapraszamy do udziału w konkursach z języka angielskiego
Kotyliony w wersji 3D
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 29 kwiecień 2024 07:19
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 316
Wyniki konkursu "Żyję zdrowo, jem mądrze"...
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 25 kwiecień 2024 13:39
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 339
W kwietniu odbył się w naszej gminie międzyszkolny konkurs „Żyję zdrowo, jem mądrze”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas 1-8 z wszystkich szkół podstawowych gminy Pawłowice.
Nad przebiegiem konkursu czuwały koordynatorki – Pani Alina Majerek, Pani Anna Niemiec oraz pani Malwina Dawczyk-Neblik.
Konkurs polegał na przygotowaniu plakatu promującego zdrowe odżywianie. Miał być to przepis na ciekawą potrawę oraz ilustracja wykonana dowolną techniką.
Zajęcia w mobilnym miasteczku ruchu drogowego
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 25 kwiecień 2024 07:53
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 391
W dniach 23 i 24 kwietnia uczniowie klas trzecich, czwartych i piątych wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w mobilnym miasteczku ruchu drogowego. Uczniowie mieli możliwość praktycznego sprawdzenia znajomości zasad ruchu drogowego i pod okiem policjanta poruszali się rowerem, pokonując ulice, na których umieszczono znaki drogowe i sygnalizację świetlną.













