Akcja Samorządu Uczniowskiego "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI"
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 01 luty 2023 16:16
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 746

Drodzy uczniowie i rodzice !!!
Nasza szkoła przystąpiła do projektu
“Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
Co Samorząd Uczniowski zaplanował na luty?
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 01 luty 2023 15:02
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 271
Zostań mistrzem symboli pierwiastków chemicznych.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 01 luty 2023 14:55
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 222
Regulamin konkursu - TUTAJ
A. Holewik
DZIEŃ OTWARTY W KLASIE 1A
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 31 styczeń 2023 11:22
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 303
13 stycznia 2023 roku w klasie I a odbyły się zajęcia otwarte, na które przybyli rodzice oraz dyrekcja szkoły. Zajęcia składały się z edukacji polonistycznej z elementami muzyki, wychowania fizycznego oraz zajęć plastycznych. W czasie lekcji dzieci słuchały bajki czytanej przez nauczycieli i rodziców, były ćwiczenia interaktywne, granie na dzwonkach oraz śpiew. Na sali gimnastycznej przeprowadzono zajęcia z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych, natomiast całości dopełniły zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami rysowały bałwanka z wykorzystaniem pasteli olejnych.
NOSPR w Katowicach
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 30 styczeń 2023 07:18
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 237
Dnia 11.01.2023 uczniowie z klas 1-2 pojechały na spotkanie z muzyką. Wzięły udział w muzycznym wydarzeniu, w którym muzyka spotkała się z różnymi dziedzinami nauki i sztuki. Porównywaliśmy muzykę do czterech żywiołów: powietrza, ognia, ziemi oraz wody.
Anna Niemiec
Karnawał w naszej szkole.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 20 styczeń 2023 09:43
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 269


Ferie na sportowo – wyjazd Multisport do Pawłowic
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 18 styczeń 2023 11:16
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 286
W pierwszy wtorek zimowych ferii zorganizowaliśmy wyjazd „multisport” do Pawłowic. Nasi uczniowie, pod opieką pana Aleksandra Rudzkiego, Łukasza Skrzyńskiego i Zbigniewa Kiełkowskiego mogli skorzystać ze sportowych atrakcji naszej gminy. Najpierw okupowaliśmy ściankę wspinaczkową, pod okiem doświadczonego instruktora p. Zbigniewa Rybaka. Niektórzy uczniowie radzili sobie lepiej, inni nieco gorzej. Ale zdecydowanie prym we wspinaczce wiodą dziewczyny, co staje się już opinią powszechną.













