Jastrzębski Węgiel przeprowadził trening w naszej szkole!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 28 luty 2020 14:34
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 309
W ubiegłą środę trenerzy z Akademi Talentów Jastrzębskiego Węgla przeprowadzili trening w naszej szkole. Zajęcia bardzo spodobały się naszym uczniom. Była to bardzo duża promocja siatkówki w naszej szkole. Uczniowie dostali zaproszenie na treningi do Akademii oraz na mecze seniorskiej drużyny Jastrzębskiego Węgla!
Animacje poklatkowe czwartoklasistów
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 07:59
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 640
Dzień Bezpiecznego Internetu 2020
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 07:39
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 324
Walentynki w naszej szkole!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 07:35
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 343
SEN O HELLADZIE
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 luty 2020 11:39
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 325
5 lutego w naszej szkole odbył się spektakl pt. „Sen o Helladzie. Mitologia. Świat antycznej Grecji". Sztuka, zgodnie z tytułem, nawiązywała do mitów greckich. Przedstawione zostały: mit o Prometeuszu, początki stworzenia świata według mitologii greckiej, dzieje teatru greckiego i starożytnej olimpiady. Młodsi uczniowie zaznajomili się z tematem mitologii, a starsi usystematyzowali swoją dotychczasową wiedzę.
Bal karnawałowy klas 1-3
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 18 luty 2020 07:20
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 389
Tegoroczny bal przebierańców klas I-III odbył się 7 lutego. Wzbudził u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami aula, stworzyła inspirujący do zabawy klimat, zmieniając się na te kilka lekcji w salę balową. Wszyscy świetnie bawili się przy dźwiękach znanych utworów oraz w czasie zabaw organizowanych przez wychowawczynie klas 1-3.
LODOWISKO grudzień - styczeń
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 17 luty 2020 11:36
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 335
W grudniu i styczniu odbywały się wyjazdy na lodowisko dla klas I-IV. Najmłodsi uczniowie doskonalili swoją jazdę na łyżwach, a dla niektórych “pierwszaków” było to pierwsze spotkanie z tą formą aktywności. Takie wyjazdy dostarczają zawsze wszystkim dużo radości i zadowolenia. Zaangażowanym rodzicom/opiekunom bardzo dziękujemy za pomoc w opiece nad dziećmi.







