Szkolne Indywidualne Zawody w Biegach Przełajowych

Szczegóły

plakat biegi przelajowe

Aby wziąć udział w zawodach należy dostarczyć do piątku do pana Zbigniewa Kiełkowskiego podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego zgodę (druki dostępne w gabinecie pani woźnej u góry). 
 
 

Harmonogram zawodów:

 CHŁOPCY rocznik 2009 – 2010. Start o godzinie 10:05. Trasa około 1000 m.

DZIEWCZĘTA rocznik 2009 – 2010. Start o godzinie 10:20. Trasa około 800 m.

CHŁOPCY rocznik 2011 i młodsi. Start o godzinie 11:00. Trasa około 1000 m.

DZIEWCZĘTA rocznik 2011 i młodsze. Start o godzinie 11:20. Trasa około 800 m.

Informacje porządkowe:

1. Dziewczyny i chłopcy z rocznika 2009 i 2010 muszą iść na pierwszą i drugą lekcję. Zwolnieni są z lekcji trzeciej (9:50 – 10:35). Po lekcji drugiej przebierają się w szatni na sali gimnastycznej i udają się do biura zawodów. Muszą wrócić na lekcje czwartą i kontynuować naukę zgodnie z planem lekcji.

2. Dziewczyny i chłopcy z rocznika 2011 i młodsi muszą iść na pierwsze trzy lekcje. Zwolnieni są z lekcji czwartej (10:45 – 11:30). Po lekcji trzeciej przebierają się w szatni na sali gimnastycznej i udają się do biura zawodów . Muszą wrócić na piątą lekcje i kontynuować naukę zgodnie z planem lekcji.

3. Zawodnicy startują ze startu wspólnego i rywalizują z uczniami z tej samej kategorii. Nagradzani są pierwsi trzej uczniowie. Ponadto każdy z uczestników wyścigu otrzyma uwagę pozytywną w e-dzienniku. Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w Gminnych Zawodach Sztafetowych, które odbędą się w naszej szkole 3 października bieżącego roku na takiej samej trasie.

Zawodnik:

- musi zgłosić się przed startem do biura zawodów (na boisku trawiastym) i potwierdzić swój udział w zawodach, w celach ewidencyjnych,

- jest zobowiązany do wykonania rozgrzewki przed startem w wyścigu,

- powinien zapewnić sobie napój/wodę według własnych potrzeb i preferencji,

- musi posiadać właściwy do pogody strój sportowy a w szczególności obuwie. Z pewnością część trasy będzie pokryta rosą i obuwie oraz skarpetki będą wymagały zmiany po zawodach.

Zapraszam!!!

 

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach