Dzień dziecka w klasie 5a
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2024 06:37
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 166
29 maja 2024 roku klasa 5a wybrała się na wycieczkę rowerową po malowniczych terenach Pielgrzymowic. Trasa wycieczki wiodła przez urokliwe zakątki Podlesia oraz Małej Strony. Pogoda dopisała, a uczniowie byli pełni energii i zapału do zwiedzania okolicy.
W trakcie wycieczki zrobiliśmy przystanek u Państwa Łęgosz, gdzie zorganizowano ognisko. Był to wyjątkowy moment, który pozwolił nam odpocząć, zregenerować siły i nacieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Uczniowie mieli okazję piec kiełbaski, delektować się smakołykami oraz brać udział w różnych zabawach.
Wszyscy uczestnicy wycieczki świetnie się bawili. Grając w różne gry, śmiejąc się i rozmawiając, zacieśniliśmy więzi klasowe i spędziliśmy czas w przyjemnej atmosferze.
Wycieczka zakończyła się sukcesem, a uczniowie wrócili do domów zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń. To był dzień pełen radości i niezapomnianych chwil, który na długo pozostanie w naszej pamięci.