Wyniki konkursu Mądrzy Cyfrowi

Szczegóły
Z niezwykłą radością informujemy, że projekt społeczny realizowany w naszej szkole w ramach programu Mądrzy Cyfrowi uzyskał najwyższe wyróżnienie w konkursie. Projekt kampanii społecznej "Słowa Krzywdzą" zrealizowany przez ówczesnych uczniów klasy ósmej naszej szkoły zyskał olbrzymią popularność wśród szkół w całej Polsce, ale także wśród mediów lokalnych i ogólnopolskich. W związku z faktem, że poruszony przez młodzież temat jest bardzo ważny projekt ma swoją kontynuację w nieco innej formie z udziałem uczniów z klasy 7b. Projekt był reprezentowany także na światowym festiwalu projektów zaangażowanych społecznie w Rzymie. 
W ramach udziału w konkursie szkoła, w której projekt był realizowany pod opieką pani Agaty Dziendziel i Marty Florkiewicz-Borkowskiej otrzyma nagrodę o wartości 12 tysięcy złotych. 
Więcej informacji tutaj: 
   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach