ZMIANA ORGANIZACJI W PIĄTEK 22 GRUDNIA 2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 09:00
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 686
- KLASY I-IV
- 8.00 – SPOTKANIE W AULI
- JASEŁKA, PRZEGLĄD KOLĘDOWY, SZLACHETNA PACZKA
- 9.40 – SPOTKANIA W KLASACH
- 8.00 – SPOTKANIE W AULI
- KLASY V-VII SP, II-III GIM
- 8.00 – SPOTKANIA W KLASACH
- 10.00 – SPOTKANIE W AULI
- JASEŁKA, PRZEGLĄD KOLĘDOWY, SZLACHETNA PACZKA
ŚWIETLICA SZKOLNA 2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 08:56
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 701
W PIĄTEK
22 GRUDNIA 2017r. ŚWIETLICA SZKOLNA
CZYNNA DO GODZ. 12.00
Przerwa świąteczna 2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 08:39
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 664
W DNIACH 27, 28, 29 GRUDNIA 2017r.
SZKOŁA CZYNNA
W GODZ. 8.00 – 15.00
Miarkonews 12.2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 21 grudzień 2017 08:32
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 659
ZOBACZ!!!
NOWE WYDANIE
SERWISU INFORMACYJNEGO
Gminny Turniej Gier i Zabaw 2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: sobota, 16 grudzień 2017 12:22
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 841
W hali Gminnego Ośrodka Sportu w dniu 11.12.2017r odbył się turniej gier i zabaw (rocznik 2009, 2008, 2007), w którym udział wzięły wszystkie szkoły naszej gminy. W każdej grupie przeprowadzono po pięć gier i zabaw.
“KARTKA DLA POLSKI” - projekt ogólnopolski w naszej szkole
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 15 grudzień 2017 09:11
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 963
“Kartka dla Polski” to projekt eTwinning, który realizowałam na przełomie października i listopada. Wzięło w nim udział 170 szkół z Polski i zagranicy.
Celem głównym tego projektu było redagowanie życzeń dla Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Okazało się, że przy okazji uczniowie zrealizowali wiele dodatkowych działań: przygotowali piękną oprawę graficzną dla życzeń, dyskutowali o patriotyzmie i bohaterach literackich związanych z ojczyzną oraz obejrzeli animowaną historię Polski.
Dzień życzliwości 2017
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 10 grudzień 2017 17:12
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 834
Dnia 20 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości. Główną atrakcją była między innymi możliwość napisania dla kogoś kartki z miłą wiadomością i sprawienia mu radości, licząc, że przypuszczalnie odwdzięczy się tym samym.






