Zaproszenie na Koncert Absolwentów
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 26 czerwiec 2025 06:27
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 139
Euroweek 2025
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 25 czerwiec 2025 12:27
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 415
Euroweek 2025 – niezapomniana przygoda naszych uczniów! 
W dniach 17–21 czerwca 2025 r. uczniowie klas szóstych naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowym obozie językowo-liderskim Euroweek, który odbył się w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Długopole-Zdrój. Przez pięć dni, cztery noce i niemal 102 godziny wspólnego czasu młodzież miała okazję rozwijać swoje umiejętności językowe, komunikacyjne i liderskie pod okiem wolontariuszy z różnych stron świata.
Zakonczenie roku szkolnego 2024-2025
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 25 czerwiec 2025 07:21
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 142
Wycieczka klas 5 do Szcyrku
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 25 czerwiec 2025 06:59
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 134
W dniu 13.06.2025r uczniowie klas 5 wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Szczyrku gdzie zdobyli Malinowską Skałę. Atrakcji po drodze nie brakowało, a jedną z nich było wejście do Jaskini Malinowskiej, co było nie lada wyzwaniem. Wycieczka zaliczamy do udanych. Buzie uśmiechnięte. Pogoda dopisała, to najważniejsze.
A. Król, M. Machnik
Wyniki konkursu British Landmarks in Minecraft
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 23 czerwiec 2025 06:08
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 139
Dzień w Warszawie!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 20 czerwiec 2025 09:38
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 327
Jeśli śledzicie naszą stronę, na pewno wiecie, że pod koniec maja grupa projektowa szyciowo-kreatywna zorganizowała szkolny kiermasz rękodzieła. Uczniowie sprzedawali własnoręcznie uszyte pluszaki, torby oraz zagłówki podróżne. Cały dochód postanowili przeznaczyć na realizację swojego małego – a jak się okazało, bardzo realnego – marzenia: jednodniowej wycieczki do Warszawy!
Pierwszaki na wycieczce w GOK Pawłowice – Bezpieczne Wakacje
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 20 czerwiec 2025 09:31
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 142
16 czerwca uczniowie klas pierwszych wzięli udział w wycieczce do Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach, gdzie uczestniczyli w akcji „Bezpieczne Wakacje”, przygotowanej przez GOK.
Podczas zajęć dzieci zdobywały cenną wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach – najpierw w czasie zajęć teoretycznych w sali, a następnie z dużym zaangażowaniem ćwiczyły przechodzenie przez jezdnię w miejscu oznakowanym i nieoznakowanym. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem policjantów, którzy wspierali uczniów i odpowiadali na ich pytania.









