I Szkolny Konkurs Gry Karcianej UNO
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 18 czerwiec 2025 12:59
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 171
Dnia 18 czerwca w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Gry Karcianej UNO, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Do rywalizacji przystąpiło aż 32 zawodników z klas IV–VIII. Przez dwie godziny toczyły się pełne emocji rozgrywki, podczas których uczestnicy wykazali się refleksem, strategią i znajomością zasad gry.
Dzień Laczka w naszej szkole!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 18 czerwiec 2025 07:20
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 107
Samorząd Uczniowski wraz z trójkami klasowymi już dawno zaplanowali 16 czerwca. Uczniowie postanowili, że tego dnia nasze szkolne korytarze zapełnią się miękkimi kapciami, kolorowymi klapkami i najróżniejszymi „laczusiami”!
I tak też się stało!!!!! Było wesoło, wygodnie, śmiesznie, a przede wszystkim mogliśmy poczuć już powiew zbliżających się wakacji!
Dziękujemy wszystkim za udział – to był dzień pełen uśmiechu! 
A.Majerek i A.Niemiec
Inicjatywa Lokalna „EkoPuf– Twój ślad w szkole"
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 13 czerwiec 2025 06:47
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 179
Z radością informujemy, że nasza szkoła przystępuje do realizacji wyjątkowej Inicjatywy Lokalnej „EkoPuf. Twój ślad w szkole”, która zostanie przeprowadzona dzięki grantowi w wysokości 6000 zł pozyskanemu z programu „Pod Skrzydłami Jastrzębia”.
Za pomysłem i wnioskiem stoi Pani Marta Florkiewicz-Borkowska, która zainicjowała projekt mający na celu twórczą integrację międzypokoleniową i budowanie relacji w naszej szkolnej społeczności.
Już 24 czerwca w godzinach 13:30–18:30 w naszej szkole odbędą się warsztaty integracyjne, w których udział weźmie 20 osób – nauczyciele wychowawcy klas 4–8 oraz przedstawiciele samorządów klasowych. W parach uczniowie i nauczyciele zaprojektują oraz własnoręcznie wykonają kolorowe pufy, które nie tylko ozdobią szkolne korytarze, ale też posłużą podczas wydarzeń i spotkań organizowanych w naszej placówce.
Klasa w terenie – przygoda z edukacją na łonie natury.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 czerwiec 2025 11:58
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 178

W roku szkolnym 2024/2025 uczniowie klas 2a i 2b naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowym programie edukacyjnym pod nazwą KLASA W TERENIE. Była to innowacyjna forma nauki, która pozwoliła dzieciom odkrywać świat poza murami szkoły, łącząc wiedzę z praktyką i przygodą. Koordynatorką projektu była pani Alina Majerek, która z ogromnym zaangażowaniem i pasją prowadziła działania edukacyjne w plenerze.
Szkolny Kiermasz Szyciowy
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 czerwiec 2025 06:32
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 171
W dniach 26-28.05.2025 roku odbył się na korytarzu szkolnym przy stołówce szkolny kiermasz szyciowy zaplanowany i zorganizowany przez grupę projektową, w skład której wchodzili uczniowie i uczennice klas piątych i szóstych.
Wśród uszytych rzeczy znalazły się m.in. małe beboki i emotki, króliki, większe emotki, kurczaki a nawet polarowe jajko sadzone oraz zagłówki podróżne i kolorowe torby polarowe. Ceny wahały się od 5 zł za najmniejsze przedmioty do 50 zł za torby.
Trzy dni pełne wrażeń – wycieczka klas ósmych do Wrocławia
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 11 czerwiec 2025 07:42
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 173
W dniach 21–23 maja 2025 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Wrocławia. Opiekę nad grupą sprawowali pani Natalia Gaszczyk oraz pan Zbigniew Kiełkowski.
Festyn Rodzinny „PIANA PARTY” – deszcz za oknem, radość w sercu!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 10 czerwiec 2025 08:12
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 197
Tegoroczny Festyn Rodzinny, który odbył się 7 czerwca 2025 roku, mimo kapryśnej pogody, okazał się wyjątkowo udanym wydarzeniem! Choć planowaliśmy plenerową imprezę z mnóstwem atrakcji na świeżym powietrzu, pogoda zmusiła nas do przeniesienia części wydarzeń do wnętrza szkoły. I wiecie co? Było fantastycznie!
Szkolny Przegląd Talentów otworzył festyn w amfiteatrze. Pomimo lekkich podmuchów wiatru, atmosfera była gorąca! Na scenie wystąpili uczniowie z klas 1–8, prezentując swoje talenty wokalne, muzyczne, taneczne i aktorskie. Było wzruszająco, głośno, kolorowo i z humorem. Prowadzący – Klara z klasy 6 i Kuba z klasy 4 – doskonale poradzili sobie z rolą gospodarzy, rozbawiając publiczność ciekawostkami i żartami.










