Nocka w Szkole.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 20 grudzień 2022 18:00
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 229
Jednym z postulatów Samorządu Uczniowskiego było zorganizowanie Nocki w Szkole. Przy ścisłej współpracy członków samorządu oraz jego opiekunów owe wydarzenie zostało zrealizowane zgodnie z obietnicą.
Nocka odbyła się 16-17 grudnia i trwała od godziny 19:00 do 7:00 rano. W nocce mógł wziąć udział każdy uczeń z klas 6-8 naszej szkoły pod warunkiem, że od 1 października nie otrzymał żadnej uwagi negatywnej.
Działo się dużo, było aktywnie, pysznie i przyjemnie. Uczestnicy Nocki mieli do wyboru różne aktywności, m.in. pieczenie świątecznych ciasteczek, sportowe rozgrywki, gry w planszówki, oglądanie świątecznych filmów, prace plastyczne. O godz. 22:00 wszyscy zjedli wspólną kolację, została zamówiona pizza dla wszystkich. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał rogala 7Days ufundowanego przez Radę Rodziców.
Zachowanie uczestników nocki było wzorowe. Nie sprawiali oni żadnych problemów, ściśle przestrzegali wcześniej przedstawionego im regulaminu, działali w porozumieniu z opiekunami.
Nad przebiegiem Nocki oraz bezpieczeństwem uczniów czuwali opiekunowie:
- pani Alina Majerek
- pani Ania Niemiec
- pani Izabela Pilis
- pani Małgosia Dziendziel
- pan Zbyszek Kiełkowski
- pan Rafał Dziendziel
O godzinie 4:00 była druga zmiana opiekunów:
- pani Natalia Gaszczyk
- pani Ola Holewik
- pani Agnieszka Król.
Wszystkim opiekunom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, aby to wydarzenie mogło się odbyć.
Zapraszamy na krótką fotorelacje z tego wydarzenia:
Alina Majerek






