Świąteczne spotkanie w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 21 grudzień 2022 12:53
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 210
Tradycją naszej szkoły są świąteczne spotkania w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach. 18 grudnia z grupą uczniów wybraliśmy się tam, aby wspólnie z podopiecznymi DPS-u spędzić ten przedświąteczny czas. Dzieci przygotowały przedstawienie ,,Grudniowy Gość", a najmłodsi uczniowie z kl.1 pięknie zatańczyli i zagrali na dzwoneczkach. Najstarsi uczniowie również pięknie zaśpiewali świąteczne piosenki. Nie mogło zabraknąć także zespołu 2+3, który zawsze towarzyszy nam podczas tych spotkań tworząc piękną i niezwykłą atmosferę wykonywanymi przez siebie utworami.
Ponieważ Święta kojarzą nam się z prezentami ,więc i tym razem nie mogło ich zabraknąć. Wspólnie z Publicznym Przedszkolem w Pielgrzymowicach udało się zebrać słodycze i przybory szkolne, z których przygotowaliśmy 44 prezenty, które to zostały wręczone podopiecznym DPS-u.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować rodzicom, uczniom zarówno Przedszkola jak i naszej Szkoły za zaangażowanie i okazane serce.
Wioletta Tyrtania











