FESTYN, FESTYN I JUŻ PO….

Szczegóły

W sobotę 8 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany już po raz kolejny przez Radę Rodziców. 

Otwarcie wydarzenia miało miejsce w amfiteatrze, gdzie podczas Przeglądu Talentów mogliśmy podziwiać występy uczniów naszej szkoły. Na szczególne uznanie zasługują zarówno zdolności wokalne i taneczne jak też odwaga i temperament uczestników. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczestników  wakacyjne podarunkami i oskarowe statuetkami – w pełni zasłużone.

Podczas tego wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć Panią Wójt Gminy - Joannę Śmieję, a także Przewodniczącą Rady Gminy - Panią Bogusławę Pietrek oraz radnego gminy Pana Kamila Wawrzyczka.

Po Przeglądzie Talentów przybyli uczestnicy mogli przenieść się w okolice boisk szkolnych, gdzie już z ogromem atrakcji czekali rodzice z Rady Rodziców. Każdy uczeń szkoły oraz nauczyciele zostali poczęstowani pysznym hot-dogiem oraz soczkiem. Rada Rodziców zadbała o bogaty bufet, gdzie można było zakupić m.in. swojskie ciasta, kiełbasę z grilla, granitę. Dla każdego serwowano kawę i herbatę zupełnie za darmo. 

Oprócz tego zadbano także o atrakcje ruchowe, gdyż odbył się mecz piłki siatkowej nauczyciele/rodzice/pracownicy szkoły kontra uczniowie. W rywalizacji po bardzo zaciętej grze lepsi okazali się uczniowie. O zdrowy ruch zadbała także OSP Pielgrzymowice organizując strażacki tor przeszkód. Sprawnościowy tor przeszkód oraz plansze szachowe zostały przygotowane przez nauczycieli wf.

Pokazy sprawności psów ratowniczych został przeprowadzony we współpracy z PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejscu obecni byli także funkcjonariusze Policji z Pawłowic.

Na dzieci czekało malowanie twarzy i kolorowe warkoczyki.

Największą atrakcją tego festynu była PIANA PARTY podczas której każdy z uczestników mógł przenieść się w iście wakacyjny klimat!  

O oprawę muzyczną zadbał GOK Pawłowice – w czasie przeglądu talentów oraz DJ Student – zabawa przy boisku. Tego dnia dopisały nie tylko dobre humory i wspaniała organizacja, ale także przepiękna pogoda.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenia FESTYNU.

I do zobaczenia za rok.

  • festyn_rodzinny_2024_001
  • Odsłon: 48
  • festyn_rodzinny_2024_002
  • Odsłon: 48
  • festyn_rodzinny_2024_003
  • Odsłon: 50
  • festyn_rodzinny_2024_004
  • Odsłon: 45

   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach