Dzień Edukacji Narodowej
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 23 październik 2023 07:09
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 310
Dzień Edukacji Narodowej w tym roku szkolnym obchodziliśmy nieco wcześniej, bo w piątek 13 października. Był to dzień bardzo uroczysty dla całej naszej społeczności szkolnej.
O godzinie 8:55 na zaproszenie pierwszoklasistów, w auli szkolnej im. Zyty Kapel pojawili się uczniowie klas 2 i 3, przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w naszej szkole, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz rodzice uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści występowali w przedstawieniu artystycznym, które przygotowali wraz z wychowawczyniami: panią Aliną Majerek i panią Danutą Różalską-Muchą oraz starszymi koleżankami z klasy 5B - Julią Orszulik i Hanią Linkę. Po artystycznych zmaganiach nasze pierwszaki ślubowały uroczyście i z rąk Pana Dyrektora Andrzeja Pilisa przyjęły pasowanie na uczniów naszej szkoły.
Plany Samorządu Uczniowskiego na październik.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 17 październik 2023 14:35
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 252
Zachęcamy do zapoznania się z Kalendarzem wydarzeń jakie zaplanował Samorząd Uczniowski na październik.
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do aktywnego uczestnictwa i współorganizacji.
Razem możemy więcej!!
Samorząd Uczniowski
Wyniki konkursu na najpiękniejszy garnuszek miodu
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 17 październik 2023 14:32
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 392
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 październik 2023 11:23
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 266
11 października, nasza drużyna brała udział w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Warszowicach. Po zaciętej rywalizacji chłopcy zajęli miejsce drugie a dziewczyny trzecie.
Gratulujemy!!!
Drużyna:
Dziewczęta: Agata Wolska i Amelia Złotkowska
Chłopcy: Krystian Barchański i Witold Pola.
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - grupa młodsza!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 październik 2023 11:21
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 253
W poniedziałek, 9 października odbył się w naszej szkole turniej tenisa stołowego. Zawodnicy grali systemem "każdy z każdym". Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w turnieju gminnym.
Zwycięzcy:
dziewczęta:
I miejsce - Agata Wolska
II miejsce - Amelia Złotkowska
chłopcy:
I miejsce - Witold Pola
II miejsce - Krystian Barchański
III miejsce - FIlip Kroczek
Gratulujemy!
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW W NASZEJ SZKOLE
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 październik 2023 10:38
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 310
Dnia 5 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Jest to dzień ustanowiony przez Radę Europy (26 września), świętowany przez kraje członkowskie Unii Europejskiej. Jego celem jest zwrócenie uwagi na różnorodność językową Europy oraz promowanie nauki języków obcych.
Wycieczka klas 8 w Bieszczady
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 12 październik 2023 10:31
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 337
Rano w poniedziałek 25 września klasa 8 wraz z 2 klasą z Zespołu Szkół Ogólnokształcących wyjechała do Leska. Po długim dniu jazdy i zakwaterowaniu w schronisku młodzieżowym „Bieszczadnik” poszliśmy na spacer po mieście. Widzieliśmy synagogę i zwiedziliśmy kirkut, czyli cmentarz żydowski. Następnego dnia pojechaliśmy kolejką szynową, a potem oglądaliśmy elektrownię wodną w Solinie.











