Festyn Rodzinny już za nami …

Szczegóły
W niedzielne popołudnie, 4 czerwca odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.
Wszystko rozpoczęło się w Amfiteatrze naszej szkoły od disco tańca klasy 4B, która otwierała Wielki Finał Konkursu Mam Talent Show. W finale wystąpiło 9 uczestników, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji 30 maja.Każdy uczestnik przygotował się najlepiej jak potrafił. Występy były wspaniałe!  Wybór wcale nie był łatwy, ale jury podjęło decyzję i ostatecznie:
- I miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyła Nikola Dziadek za pięknie wykonaną piosenkę, 
- II miejsce zajęła Emilia Garbocz za profesjonalny taniec,
- III miejsce zajął Piotr Lebioda za wspaniałą grę na perkusji.
Do zdobycia były bardzo cenne nagrody – były to bony podarunkowe do sklepów sieci Carrefour.
Oprócz tego KAŻDY finalista otrzymał drobny upominek w postaci bonu podarunkowego oraz dyplom.
Sponsorem wszystkich nagród był Samorząd Uczniowski. 
W przerwach konkursu wystąpiły grupy taneczne disco-dance  HOLO i NEONKI, chór szkolny oraz nasz konferansjer Dawid Gałuszka z piosenką. Partnerką Dawida w prowadzeniu całego show była Zuzia Szpara. Tą część festynu zakończyła klasa 1B układem tanecznym.
Nad całością czuwały opiekunki Samorządu – Pani Alina Majerek i Pani Ania Niemiec.
Druga część atrakcji przygotowana przez Radę Rodziców miała miejsce na boisku szkolnym. Każdy uczeń otrzymał bon na darmowego hamburgera oraz soczek. Oprócz tego do dyspozycji wszystkich gości zupełnie za darmo była kawa i herbata. Poza tym każdy mógł zakupić sobie kiełbaski z grilla, swojskie ciasto, watę, granitę, soki owocowe, lody, hamburgery, a przy stoisku Koła Gospodyń Wiejskich w sprzedaży były swojskie wyroby. Całość imprezy prowadzona była przez DJ Grzegorza Pakurę oraz animatorów z MEGA FRAJDY. Dla wszystkich dzieci dostępne były dmuchańce. Główną atrakcją festynu były kolorowe proszki HOLO.
Nad tą częścią czuwała niezastąpiona przewodnicząca Rady Rodziców - Jolanta Przewoźnik. 
Zapraszamy na krótką fotorelację:
Alina Majerek
   
© Szkoła Podstawowa im. K. Miarki w Pielgrzymowicach