Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 28 listopad 2022 08:36
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 220
To był DZIEŃ SPORTU! FlyPark + Pizzeria i mecz POLSKIEJ REPREZENTACJI + Mecz Jastrzębskiego Węgla! Działo się!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 28 listopad 2022 07:42
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 451
Już na poziomie planowania tego wyjazdu, wiedzieliśmy, że program dnia zapowiada się bardzo sportowo. Jako opiekunowie nie mogliśmy się go wręcz doczekać, bo wiedzieliśmy, że to będzie fantastyczny dzień dla naszych uczniów. Udało nam się zebrać grupę niespełna 50 chętnych osób. Wyruszyliśmy przed południem do Radlina, gdzie nasi uczniowie opanowali tamtejszy FlyPark. Mogliśmy spędzić tam dwie godziny i wydaje się, że to jeszcze zbyt krótko. Niezliczone ilości salt, pojedynków na równoważni, czy zwykłych ślizgawek, lub skoków do pianek – to jest to co młodzież lubi najbardziej! Niestety czas leciał szybko a my mieliśmy zarezerwowaną pizzerię w Połomii.
Dzień Pluszowego Misia
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 25 listopad 2022 12:55
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 325
Małe, duże, brunatne lub kolorowe – wszystkie pluszowe misie obchodzą 25 listopada swoje wyjątkowe święto. Z tej okazji nasza biblioteka (szkolna oraz publiczna) postanowiła zaprosić uczniów do „niedźwiadkowej” zabawy. Jak co roku zorganizowaliśmy loterię fantową, w której główną nagrodą była urocza maskotka. Odwiedzający nas czytelnicy mieli okazję podziwiać wystawę „misiowych” bajeczek, a każdy, kto wypożyczył książkę, mógł wziąć udział w losowaniu. Młodsze dzieci wybierały dla siebie opowieści o niedźwiadkach, starsi uczniowie dokonywali wyboru spośród literatury młodzieżowej.
Losowanie odbyło się 25 listopada po trzeciej godzinie lekcyjnej. Nagrodę główną zdobyła Zuzia Patuszek z klasy III a. Ponadto rozlosowano jeszcze osiem nagród pocieszenia – pięć kolorowych smyczy oraz trzy batoniki. Dziękujemy za wspólną zabawę.
Konkurs Świąteczny
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 24 listopad 2022 12:58
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 319

UWAGA! UWAGA! Zapraszamy do zabawy!
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 24 listopad 2022 08:12
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 338
WSÓŁPRACA Z POLSKIMI SIECIAMI ELEKTROENERGETYCZNYMI – ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 22 listopad 2022 10:05
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 204

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A z siedzibą w Konstancinie – Jeziornie są organizatorem programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij Swoje Otoczenie”, skierowanego do podmiotów prowadzących działalność na terenach, na których PSE realizują projekty inwestycyjne oraz eksploatacyjne – powiatów i gmin, ich jednostek organizacyjnych tj. szkół , lokalnych ośrodków- kultury, sportu i rekreacji i innych.
Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki po złożeniu wniosku otrzymała darowiznę w wysokości 20 000 zł z przeznaczeniem na zakup stołów do tenisa, piłek i ubrań sportowych z logo szkoły.
Z budżetu szkoły na ten cel przeznaczono 7 000 zł. Zakupiony sprzęt sportowy będzie służył naszym uczniom podczas zajęć wychowania fizycznego, zajęć pozalekcyjnych SKS –u oraz innych spotkań rekreacyjnych.
„Dzieci mówią NIE! Podrzucaniu śmieci”
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: wtorek, 22 listopad 2022 10:03
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 242
W październiku uczniowie klas Ia, Ib oraz IIIa brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Pawłowice. Konkurs odbył się pod hasłem „Dzieci mówią NIE! Podrzucaniu śmieci”, a zadaniem było klasowe wykonanie dowolną techniką plakatu, który odzwierciedla hasło konkursowe. Jury spośród 15 nadesłanych prac wyłoniła 5 najlepszych plakatów, a wśród nich znalazły się prace klasy Ia oraz IIIa.







