Finał projektu "Emotkowe Pożeracze Smutków" i wizyta w DPS "Dar Serca" w Jastrzębiu-Zdroju.
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 27 czerwiec 2021 08:57
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 314
We wtorek 22 czerwca przedstawicielki grupy projektowej "Emotkowe Pożeracze Smutków" w składzie: Zofia Wiśniak, Amelia Rudol i Marlena Matera wspólnie z opiekunką projektu panią Martą Florkiewicz-Borkowską wybrały się do Domu Seniora w Jastrzębiu Zdroju.
Wizyta w Fundacji Iskierka i zakończenie projektu "Pożeracze Smutków"
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 27 czerwiec 2021 08:49
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 320
W poniedziałek 21 czerwca uczennice klasy 8b zaangażowane w projekt "Pożeracze Smutków" odwiedziły Fundację Iskierka w Chorzowie. Dziewczyny mogły poznać część ekipy z Fundacji oraz panią dyrektor.
Spotkanie było podsumowaniem akcji i ponad rocznego projektu, w ramach którego uczennice uszyły 113 poduszkostworów o zorganizowały aukcję charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji, czyli dzieci z chorobami nowotworowymi.
Dwudniowa integracyjna wycieczka klas ósmych
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 27 czerwiec 2021 08:43
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 232
Z okazji Dnia Dziecka klasa 8b wybrała się na dwa dni na wycieczkę do Istebnej wraz z wychowawczynią panią Martą Florkiewicz-Borkowską i opiekunkami panią Ewą Jankowską i panią Joanną Hatłas-Czyżewską.
Wyniki konkursu na lepieja czytelniczego
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 23 czerwiec 2021 13:32
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 207
Wycieczka klasy 8a do Mosznej
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 23 czerwiec 2021 13:28
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 267
10 czerwca klasa 8a wybrała się na dwudniową wycieczkę w rejony Opola. Mimo, że decyzja o wyjeździe została podjęta spontanicznie zaledwie kilka dni wcześniej, to wszystko poszło zgodnie z planem.
„Festiwal Nauk”
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek, 21 czerwiec 2021 07:34
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 263
Długo czekaliśmy na możliwość zorganizowania wydarzenia dla większej liczby uczniów i w końcu udało się! 18 czerwca odbył się „Festiwal Nauk”, na którym to uczniowie prezentowali eksperymenty z chemii, fizyki i biologii. Wyzwanie podjęli uczniowie klas siódmych i ósmych.
Escape room - zabawa dla najlepszych czytelników biblioteki
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 18 czerwiec 2021 11:50
- Lucjan Lukaszczyk
- Odsłony: 381
Wyobraźcie sobie, że zła czarodziejka zamieniła naszą panią bibliotekarkę w smoka!
Efektem ubocznym zaklęcia było to, że nie mogła mówić. Ba, nie potrafiła nawet ryczeć po smoczemu ani zionąć ogniem. Jedynym odgłosem, który udawało się jej wydobywać, było donośne „kukuryku”!







